HAKKIMIZDA

International Medya Grup, web tasarımı konusunda çalışmalarını
profesyonel olarak sürdüren bir 'Web Teknolojileri' firmasıdır.

Ana faaliyet konusu Sosyal Medya Uzmanlığı olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmektedir. Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları, fotoğraf çekimi, google adwords gibi hizmetlerin yanı sıra internet televizyonu, internet radyosu ve haber sitesi içerikleri yer almaktadır.

Müşterilerimize öncelikle firmalarını sanal ve reel ortamda tanıtılmasını sağlamak, yerel veya ulusal olmak üzere yazılı, görsel, işitsel basında reklam ve haberlerinin yayınlanmasını sağlamak başlıca iş kollarımızdan bir tanesidir. Kendi bünyemizde ve iş partnerlerinde bulunan Gazete, Dergi, Tv ve Radyolarda haer ve reklamlarının yayınlanmasını sağlamak

Her ölçekten ve sektörden kurumlara, firmalara, bireylere kaliteli, hızlı ve esnek çözümler üreten firmamız sektörde uzun yılların getirdiği deneyimli partner ve elemanlarımız ile ekonomik, esnek ve kaliteli hizmetler sunuyoruz.